Tvarka nuo 2021 m. Rugsėjo 1 d.

Siekiant maksimalaus vaikų sveikatos ir saugumo užtikrinimo įstaigoje esant ekstremaliai situacijai, reaguojant į LRV nutarimus bei rekomendacijas dėl izoliacijos ir saugumo priemonių naudojimo Kauno švietimo įstaigose, ĮSTAIGOS TVARKA NUO RUGSĖJO 1 D.  IŠLIEKA TA PATI – tėveliai į grupes įeiti NEGALĖS. Ateinate, skambinate mokytojai ir mokytoja pasiima vaikutį į grupę. Vaikų atsiėmimas – ateinate, skambinate grupės mokytojai, vaikas bus palydimas iki lauko durų arba pasiimate vaiką iš lauko teritorijos (jei vaikai lauke). Vaikučiui sunegalavus įstaigoje, būsite informuojami telefonu asmeniškai ir turėsite jį skubiai pasiimti.

Grupių mokytojų telefonus sužinosite prisijungę prie savo grupių Facebook.

Su slogos, konjuktyvito, bėrimo, kosulio ar kitų ligų požymiais vaikai nebus priimami.

Lopšelio ir naujokų grupės tėveliams, turintiems galimybių pasus, skiepų dokumentą (ar kt. dokumentus) su kaukėmis bus galima palydėti  ankstyvojo amžiaus vaikučius (lopšelio) ir naujai atvykusius vaikučius laikantis visų saugos reikalavimų. Laikas grupėse pabūti, apsiprasti ir susipažinti ribojamas iki 20 min. Susitarsite su mokytojomis kada Jums patogu ir kada atvesite vaikutį (kad lopšelio grupėse būtų ne daugiau 3 tėveliai vienu metu).

Pagal įstaigos vidaus tvarką – apie vaikučių neatvykimą  ar vėlavimą į įstaigą,  privalote informuoti mokytojas iki 9.00.  Vaikučius prašome atvesti švarius, tvarkingus, nesergančius, su sezoną atitinkančiais rūbeliais.

Vaikų sveikatos pažyma  E027-1  pildoma gydymo įstaigoje elektronine forma,  apsilankius pas šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą,  popierinio varianto į įstaigą pristatyti nereikia.

Darželio darbo laikas 7:00 – 17:30.  Prailginto laiko grupė nedirba dėl karantino.

Atvykdami į darželį su automobiliu, prašome neįvažiuoti į kiemą, neužstatyti vartų. Dėkojame už susitarimų laikymąsi.

Grupių Facebook puslapiai:

,,Boružėlės” grupė

,,Paukštelių” grupė

,,Saulutės” grupė

,,Čiauškučių” priešmokyklinė grupė

,,Žirniukų” grupė

,,Smalsučių” grupė

Laukiame visų sugrįžtant. Būkite sveiki ir laimingi !

Kauno lopšelis-darželis „Dobilėlis“
Įstaigos kodas 191633333

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Ilona Sliesarčiukienė

Panerių g. 44, 48348 Kaunas
Tel./faks.8~37 36 35 30
El. paštas: dobilelisld@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.dobilelis.lt

2021 © Kauno l-d „Dobilėlis“